DGrost
DGrost
У з’язку з коливанням долара ціни просимо уточнювати в менеджера
Документ без названия
Документ без названия

Інсталпласт-ХВ - вітчизняний виробник пластикових труб для водопостачання, газопостачання та водовідведення. Вся продукція підприємства виготовляється на високоякісному обладнанні відомих західних фірм KRAH, Krauss Maffei, CINCINNATI, WEBER.
Продукція, що випускається цією промисловою групою, сертифікована, підкріплена необхідними документами якості та відповідності вимогам і нормам Держстандарту України.
Разом з високою якістю, справжнім козирем продукції компанії є її ціна.

 


Поліетиленові напірні труби Krah
Труби Кгаh великих розмірів з поліолефінів ха­рактеризуються діапазоном внутрішніх діаметрів до 4000 мм із максимальною товщиною стінки до 200 мм.

Найкращим методом міжтрубного з'єднання є стикове зварювання, проте для слабонапірних трубопроводів можливий також метод електрофузійного зварювання. Використання процесу екструдування у поєднанні зі спіральновитим перехресним намотуванням за технологією Кгаh допускає виробництво труб будь-яких внутрішніх і зовнішніх діаметрів у межах зазначеного діапа­зону.
Результатом є безшовна труба, а всі етапи виробничого процесу безупинно контролюють з допомогою інтегрованих фотоелементів і програмного забезпечення візуалізованого контролю.

детальніше...

 

 

Профільовані труби Krah
Завдяки своїй універсальності профільовані труби Кгаh застосовують у багатьох сферах господарської діяльності.
Кгаh АG — німецька машинобудівна компанія з більш ніж 35-літнім досвідом у галузі розробки, конструювання й виготовлення ліній для виробництва труб великих діаметрів.
Основа технології Krah полягає в процесі намотування екструдированого профілю на змінний сталевий сердечник. Стінки труб можуть бути гладкими або профільованими.
Компанія Кгаh вирішила використати певні переваги поліолефінів, зокрема, їх надзвичайну легкість в обробці, чудову стійкість до впливу навколишнього середовища й хімічних речовин.
Крім простоти й надійності конструкції, яка прослужить багатьом поколінням, система трубопроводів Кгаh пропонує довгострокові й економічно ефективні рішення в багатьох галузях застосування: у сфері стічного й зливового водовідведення, каналізаційних систем, а також морських водовипусків для скидання стічних вод, колодязів, шахт і резервуарів.

детальніше...

 

 


Труби і фасонні частини для внутрішньої каналізації з ПП
Підприємство "Інсталпласт-ХВ" пропонує систему внутрішньої каналізації з ПП, призначену для монтажу внутрішньої каналізації в житловому будівництві, як в багатоквартирних будинках, так і в котеджах, офісах, лікарнях, лабораторіях, у будівництві промислових інсталяцій, а також сільському господарстві. Завдяки біологічній нейтральності матеріалу, з якого виготовляються всі елементи каналізації, ця система рекомендується для використання в харчовій промисловості.
Труби і фасонні частини виготовляються з гранульованого поліпропілену сірого і білого кольору, якість якого підтверджено впровадженою на підприємстві системою забезпечення якості 150 9001:2000.
Характеристики:
— стійкість до стоків з постійною високою температурою до 95°С (моментами до 100°С);
— хімічна стійкість до різного виду агресивних сполук і субстанцій, які знаходяться в стоках, як в господарсько-побутових, так і в промислових;
— стійкість до стирання, а також ідеальні гідравлічні властивості;
— герметичність з'єднання, яка забезпечується фабрично змонтованими двогубними ущільнювачами з затискним кільцем;
—  невелика вага труб і фасонних частин, яка полегшує транспортування і прискорює монтаж інсталяції.

детальніше...

 

 


Труби і фасонні частини для зовнішньої каналізації з НПВХ
— труби легкого типу 5И2, ряд 525;
— труби середнього типу 5И4, ряд 520;
— труби тяжкого типу 5И8, ряд 516,7;
— а також труби з подовженим розтрубом 5И4 і 5И8.
Характеристики:
— Труби і фасонні частини виготовляються з суміші, в склад якої входить НПВХ суспензійний, стабілізуючі засоби, барвники, наповнювачі;
— для з'єднання труб і фасонних частин застосовуються еластичні ущільнювачі, фабрично змонтовані в розтрубах;
— Труби і фасонні частини з НПВХ призначені для будівництва санітарних, зливних, промислових та інших систем каналізацій;
— Труби з подовженим розтрубом використовуються, зокрема, на території гірничих розробок, в дорожному будівництві і т.д.

детальніше...

 

 


Труби і фасонні частини для водопровідних мереж з НПВХ
Підприємство "Інсталпласт-ХВ" виготовляє:
— труби напірні з розтрубом для водопровідних мереж;
— труби напірні з подовженим розтрубом, призначені для водопровідних мереж на території гірничих розробок;
— фасонні частини напірні для водопровідних мереж;
— Труби і фасонні частини виготовляються з суміші, в склад якої входить НПВХ суспензійний, стабізізуючі засоби, барвники, наповнювачі;
— Труби і фасонні частини з НПВХ призначені, передусім, для будівництва водопровідних мереж для питтєвої води, каналізаційних стоків та інших рідин;
— Труби з подовженим розтрубом використовуються, зокрема, на території гірничих розробок;
— Для з'єднання труб використовуються ущільнювачі з еластомера, фабрично змонтовані в розтрубах.

детальніше...

 

 


Труби PE HD 80 і PE HD 100 для водопровідних мереж і напірної каналізації. Механічні з'єднання з поліетилену для водопроводів
Підприємство "Інсталпласт-ХВ" Виготовляє:
— труби і сегментні фасонні частини з РЕ НD 80 призначені для будівництва водопровідних мереж, каналізаційних мереж, а також для транспортування агресивних рідин.
Відрізки труб в залежності від діаметру і призначення можна з'єднувати наступними способами:
— зварюванням встик;
— зварювання з використанням електромуфт;
— за допомогою затискних фітінгів;
— механічні зєднання (виготовляються з високоякісного поліетилену) використовуються для зєднання водопровідних систем;

детальніше...

 

 


Дренажні труби з НПВХ
Дренажні труби використовуються в будівництві для пониження вологості грунтів і відтоку води.
Дренажні гофровані труби виробляються з полівінілхлориду (НПВХ) на сучасному закордонному обладнанні фірм: Цінціннаті та Юнікор, методом екструзії.
Завдяки гофрованій стінці збільшується витривалість труби до навантаження. Дренажні труби з НПВХ виготовляють жовтого кольору діаметром 50 мм, 110 мм і упаковуються в бухти по 50 метрів. Також ПП "Інсталпласт-ХВ" пропонує повний комплект фасонних частин для з'єднання систем дренажу.
Особливо важливою перевагою гофрованих труб з НПВХ є їх мала вага, завдяки чому транспортування і укладання труб значно дешевше і швидше.

детальніше...

 


Труби НПВХ для свердловин з різьбою
Обсадні труби НПВХ призначені для будівництва водозабірних свердловин, а також технологічних свердловин для транспортування розчинів, до яких матеріал НПВХ хімічно стійкий.
Використання обсадних труб НПВХ продиктоване сучасними вимогами до якості питної води. Буріння свердловин із застосуванням труб НПВХ дозволяє уникати забруднення підземних вод, а також збільшує швидкість буріння, завдяки зменшеному діаметру в порівнянні із звичайними сталевими трубами. Діаметри обсадних труб: 125 мм та 140 мм.


Переваги обсадних труб ПВХ для свердловин:

детальніше...