DGrost
DGrost
У з’язку з коливанням долара ціни просимо уточнювати в менеджера
Документ без названия
Документ без названия

Металочерепиця - це якісний і недорогий покрівельний матеріал родом із Фінляндії. На сьогодні такий вид покрівлі, без сумніву, є одним із найбільш затребуваних на вітчизняному будівельному ринку.
Металочерепиця являє собою профільовані листи з оцинкованої сталі товщиною від 0,45 - 0,7 мм, на зовнішню частину яких нанесено полімерне покриття. Сталева основа аркуша надає цьому матеріалу міцність, цинкове або алюмоцинкове покриття служить антикорозійним захистом, а полімерне покриття, крім декоративних властивостей, надає металочерепиці стійкість до перепадів температур і агресивних дій навколишнього середовища. Глянцевий або матовий поліестер не схильний до вигоряння, стійкий до ультрафіолетового випромінювання, що забезпечує матеріалу хорошу якість за прийнятну ціну. Металочерепиця з покриттям пурал має високу жаро- і морозостійкість, завдяки чому її можна використовувати в більш агресивних кліматичних умовах. Надійно оберігаючи внутрішній простір вашого будинку від впливів навколишнього середовища, будь то спека, холод, дощ або сніг, металодахівка одночасно служить справжньою окрасою вашого дому.
Багатство форм, широка колірна гама і різноманітність видів декоративних покриттів, дозволяє використовувати цей меріал, як в котеджному, так і в багатоповерховому будівництві, а також для покриття малих архітектурних спорудженнь: альтанок, терас, барбекю і т.д.


Переваги:

 

 

Отже, дуже низька водопроникність, стійкість до деформації і різких температурних перепадів, роблять металодахівку ідеальним покрівельним матеріалом для українського клімату. Але будьте особливо уважні обираючи покриття, яке відповідатиме за безпеку Вашої будівлі. Сьогодні в Україні великої популярності набула металочерепиця з сталі товщиною 0,3 - 0,4 мм, яка виготовляється в один етап —профілювання, а для її виробництва використовується метал сумнівної якісті. Така неякісна продукція ставить під загрозу безпеку Вашого дому. Товщина сталі має бути не менше 0,45 мм.
Металочерепиця, яку ми Вам пропонуємо виготовлена на фінському обладнанні і є дуже надійною! Точність стиковки хвиль та замків, правильність різу та геометричність форм забезпечить дуже швидке укладання та довготривалу експлуатацію. Крім того, Ви можете дозамовити  метраж потрібного кольору та форми.
Наше підприємство пропонує металодахівку зроблену з високоякісної німецької та словацької сталі з світовим ім’ям, виробники якої зарекомендували себе і готові відповідати за якість металу. (U. S. STEEL  Kosice, ThyssenKrupp і  ArcelorMittal Eisenhüttenstadt GmbH)
Також пропонуємо Вам два види полімерного покриття: глянцеве та матове. Глянцевий поліестр – покриття на основі поліефірної фарби. Матовий поліестер - поліефірне покриття з матовою поверхнею. Поліестр більш стійкий до вигорання кольору.


 

Монтерей 50 – 125 грн.
Монтерей – це різновид метало черепиці, створений досить давно. Кожен виробник намагається додати своє бачення, але Монтерей залишається одним з найпопулярніших і досконалих, його форма є класикою.
Довжина листа: min 500mm-max 7850 mm
Покриття : поліестр(РЕ), текстурний матполіестр(РЕМА) , пурал(PR)
Висота хвилі : 25 мм
Тайл крок: 350 мм
Можливе нанесення плівки

 

 
     

Євро 50 – 125 грн.
Загальна ширина 1184
Корисна ширина 1100

 

детальніше...