DGrost
DGrost
У з’язку з коливанням долара ціни просимо уточнювати в менеджера
Документ без названия
Документ без названия

Завантажити інструкцію

 

Монтаж профнастилу

Перед монтажем профільованих листів треба перевіряти горизонтальність плоскості. Перевіряйте діагоналі, звіси і коньки.

Укладання підкладки під профнастил на покрівлі

 

Укладання підкладки

Підкладку укладати горизонтально на стропила, починаючи зі звісу даху. Гідробар’єр до крокв кріпимо маленькими скобами. Між кроквами підкладку слід скріпляти слабо без перетягування, з нахльостуванням 150 мм. Між підкладкою і матеріалом утеплювача слід залишити достатній проміжок для провітрювання (2-3 см). Для закріплення підкладки слід набити контр-рейку, розміром 25-50 мм.

Монтаж обрешітки

Для обрешітки під трапецевидний профіль підходить брусок 30*70мм, 30*100мм або 50*50мм при кроці стропил 900 – 1200 мм. Для точнішої установки товщини обрешетування слід звернутися до проектувальника.

Установка торцевих дощок

Верхню торцеву дошку встановити на висоту профілю покрівлі вище за обрешетування. До цієї дошки слід кріпити торцеву планку.

http://prestig-plus.com/prestig/prestig/wp-content/uploads/2012/05/2.jpgФормування разжелобка

 

Під планку разжелобка побудувати щільний дощатий настил на рівні обрешетування на відстані 60 см по обох сторонах разжелобка. Встановити разжелобок з оцинкованої сталі з нахльостуванням не менше 200 мм. На пологіших дахах при стиках разжелобка користуватися мастикою ущільнювача. Донну планку разжелобка прикріплюють спершу з країв за допомогою декількох цвяхів, остаточне прикріплення відбудеться одночасно з покрівельними листами.

Монтаж покрівельних листівМонтаж покрівельних листів

Встановити карнизну планку і прикріпити декількома саморізами. Між карнизною планкою і покрівельним аркушем можна використовувати профільоподібний ущільнювач. Карнизна планка повинна виступати за краї звісу на 35- 40 мм. На одному краю профільного аркуша знаходиться водостічна канавка, яка при монтажіМонтаж покрівельних листівзалишається знизу. Встановлені з нахльостуванням покрівельні листи прикріпляються між собою на гребені хвилі шурупами з кроком 500 мм. При маленькому ухилі даху можна використовувати в подовжньому шві ущільнювач, або ж установку листів виробляти нахльостуванням в дві хвилі. Укладання покрівельних листів на двосхилому даху починають з торцевого краю даху, навальмової – з верху вальми. Листи слід вирівняти по звісу, а не по стику.

 

Монтаж покрівельних листів

Черговість монтажу покрівельних листів

 

Встановити на своє місце покрівельний листа і тимчасово прикріпити біля звісу і конька дахуhttp://prestig-plus.com/prestig/prestig/wp-content/uploads/2012/05/6.jpgодним шурупом, при цьому опустити лист за звіс даху на 35-40 мм. Укласти на своє місце наступний лист, вирівняти його край біля звісу з попереднім листом і укріпити тимчасово так само, як і перший аркуш. Покрівельні листи з’єднати між собою на гребені хвилі шурупами напрямом від звісу до конька даху з кроком 500мм. Таким чином встановивши 3-4 покрівельних листа, вирівняти їх по лінії біля звісу (карниза) даху, після чого прикріпити остаточно. Біля звісу покрівельні листи кріпляться до обрешетування на дні хвилі через кожну другу хвилю.

http://prestig-plus.com/prestig/prestig/wp-content/uploads/2012/05/7-300x270.jpg

 

Кріплення покрівельних листів

 

У керівництві по монтажу покрівельних листів враховані вплив вітру на звіс даху, теплове розширення в центрі листа, щільність стику в місцях стиковки покрівельних листів, а також загальний вигляд даху.

Закріплення шурупів

 

На коньку даху кріплення саморізів і біля звісу робиться на дні кожної другої хвилі покрівельного аркуша. Біля торцевого краю – в кожну решетіну, по дну покрівельного аркуша. У подовжньому шві, покрівельних листів, – на гребені хвилі покрівельних листів з кроком в 500мм.

http://prestig-plus.com/prestig/prestig/wp-content/uploads/2012/05/8.jpg

 

Нарощування покрівельних листів

 

Нахлист при нарощуванні покрівельних листів слід робити не менше 200 мм, і кріпити їх на дні хвилі до решетинам .