DGrost
DGrost
У з’язку з коливанням долара ціни просимо уточнювати в менеджера
Документ без названия
Документ без названия

Завантажити інструкцію

 

Сайдинг монтується на тверду рівну поверхню. При невиконанні цієї умови потрібно скористатися вирівнюючою системою. Вона може бути дерев'яною (брус товщиною не менше 25 мм), але, з огляду на недоліки деревини, більш ефективна конструкція, що складається з оцинкованих вирівнюючих кронштейнів і П-образних профілів (мал. 4). Вирівнюючі кронштейни кріпляться до існуючої стіни дюбель-цвяхами (анкерами) із кроком 1,0 м по довжині П-образного профілю. П-образний профіль встановлюється перпендикулярно напрямку панелей сайдингу через 0,5...1,0 м. Дана конструкція дозволяє при необхідності встановити утеплювач.


До початку монтажу панелей сайдингу встановлюються: 

1. Встановлення початкової планки (горизонтальне розташування панелей сайдингу)
У цьому випадку монтаж ведеться знизу нагору. Початкова планка, що забезпечує необхідне закріплення першої панелі сайдингу встановлюється по нижньому краю облицювання.


2. Встановлення кутів і нащільників.
Встановити зовнішні і внутрішні кути, закріпити з кроком 300 мм по обидва боки. Таким самим способом у місцях планованих стиків встановлюється нащільник.


3. Встановлення обрамлення дверей і вікон.
Обрамленням віконних і дверних отворів можуть служити: укісна планка, лиштва або кріпильна планка, у деяких випадках використовуються кутки зовнішні (85*85; 50*50; 30*30), що встановлюються вже поверх змонтованого сайдингу. На підвіконня звичайно вкладається віконний водовідлив. При монтажі дверної та віконної окантовок спочатку встановити верхні деталі, потім бічні. Після того як змонтований сайдинг, встановлюється водовідлив. Кріплення з кроком 300 мм. Якщо необхідно облицювати стінки отворів, краще зробити це до обшивки стін.
Підгонка сайдингу навколо вікон.
Спочатку примірте панель, щоб краї виступали по обидва боки віконного отвору. Потім відзначте на ній ширину вікна, додавши 6-10 мм. Отримані позначки покажуть місця вертикальних відрізів.
Зробіть зразок горизонтального відрізу. Для цього зміцніть невеликий кусок сайдингу біля вікна та зробіть на ньому позначки на 6 мм нижче підвіконня по обидва боки отвору вікна, оскільки немає впевненості, що рівень вікна ідеальний.
Перенесіть позначки зі зразків на панель. Після цього виконаєте необхідний різ.
Аналогічно виконується підгонка сайдингу до дверної коробки.


4. Встановлення панелей.
При горизонтальному виконанні, монтаж панелей ведеться знизу нагору. Зачепіть першу панель основою за початкову планку, потім закріпіть саморізами (у випадку дерев'яної обрешітки - цвяхами) верхній край панелі, починаючи від її центру. Перед тим, як кріпити, переконаєтеся, що панель щільно захоплена в зацеп по всій довжині. Встановлюєте саморіз (цвях) у центр отвору, але щільно не закріплюйте, залишаючи зазор біля 0,8 мм, для можливого теплового переміщення матеріалу.
Всі наступні панелі зачеплюються за вже змонтовані і закріплюються аналогічно. Обов'язково перевіряйте горизонтальність панелей, що монтуються. Щоб уникнути деформацій при температурному розширенні необхідно залишати зазор у 6-9 мм між торцем панелі сайдингу і вертикальними комплектуючими.


5. Завершення монтажу.
Останній штрих - обрамлення верхнього краю облицювання.
Виконати його можна, в залежності від ситуації, верхнім відливом, кріпильною планкою або кутком зовнішнім (85*85; 50*50; 30*30). Кріпляться всі ці елементи самонарізаючими болтами. Крок болтів 300 мм.