DGrost
DGrost
У з’язку з коливанням долара ціни просимо уточнювати в менеджера
Документ без названия
Документ без названия

Секрети установки секційних гаражних воріт.
Ми хочемо коротко зупинитися на найбільш важливих моментах монтажу воріт. Особливо це корисно для тих, хто вирішив зайнятися ним самостійно.
Установка секційних воріт вимагає вільного простору навколо дверного отвору:
* До стелі - 30см
* З боків - 45см
Наведені розміри максимальні. Допускається їх відхилення в меншу сторону, але у встановлених виробником рамках.
Монтаж секційних гаражних воріт слід почати з підготовки отвору. Його очищають від нетривкого облицювального шару. Якщо гараж зроблений з легких блоків, то стіну слід зміцнити металевим каркасом.
Для робіт буде потрібно: перфоратор і дрель (з функцією шуруповерта), набір монтажного інструменту, побідитових свердел і вимірювальних приладів (рівень, рулетка). Якщо в комплекті немає кріпильних матеріалів, то слід ними запастися.
УВАГА!
Перелік і розмір необхідних дюбелів, анкерів і самонарізів вказаний в інструкції виробника. Не відхиляйтеся від заданих розмірів і не економте на якості!
Схема установки секційних воріт переноситься на ваш дверний отвір. Для цього на стінах відзначають місця кріплення несучих елементів конструкції: вертикальних і горизонтальних профілів, що фіксують рух панелей.
Як встановлювати секційні ворота так, щоб вони служили довго і надійно?
Основне правило коректного монтажу - «щільна» фіксація всіх деталей і точно виставлена ​​вертикаль дверного отвору. Запам'ятайте, ці двері «не потерплять» найменшого перекосу!
Під час установки несучих елементів забороняється використовувати монтажну піну або дерев'яні кілочки для вирівнювання конструкції. Якщо потрібне корегування секційних воріт, то для цих цілей необхідно користуватися «різнокаліберними» металевими підкладками.
Всі несучі деталі кріпляться в послідовності, зазначеній в інструкції. Потім збирається полотно, починаючи від його нижньої панелі. Коли всі секції прикріплені, слід подбати про прилягання верхньої стулки до нащільника. Цього досягають за допомогою регулювання верхніх кронштейнів.
Наступними кріплять механізми управління воротами та додаткові аксесуари (ручка, замки, засув і т.ін.), після чого приступають до монтажу врівноважувальних пружин. Їх слід встановити так, щоб підйомні троси були завжди натягнуті.
Завершується монтаж воріт кріпленням обмежувача ходу полотна і електроприводу (якщо він передбачається). Двері кілька разів відкривають/закривають, щоб перевірити легкість ходу полотна.

 

Всі зазначені вище дії (докладніше кожен крок описаний інструкції, яка видається разом з товаром) слід виконувати з акуратністю і граничною точністю. Не лінуйтеся перевірити правильність встановлення всіх несучих елементів конструкції будівельним рівнем.

 

Завантажити інструкцію