DGrost
DGrost
У з’язку з коливанням долара ціни просимо уточнювати в менеджера
Документ без названия
Документ без названия

 

Гаражні секційні ворота DoorHan - це сучасна високотехнологічна рухома конструкція, призначена для встановлення в отвори невеликих і середніх розмірів (шириною від 1800мм до 6000мм, висотою від 1800мм до 3100мм).
Конструкція воріт DoorHan має унікальні в порівнянні з аналогами властивості. Завдяки сендвіч - панелям, а також системі ущільнювачів, гаражні секційні ворота DoorHan герметичні і наділені тепло- і звукоізоляційними властивостями. Вони розраховані на довготривалий термін служби, оснащені системами безпеки експлуатації, а також вирізняються високим рівнем комфорту в управлінні.
Секційні ворота DoorHan відповідають вимогам як українського, так і європейського стандарту.
Кожен гараж має індивідуальні архітектурні та розмірні особливості, які потребують різних умов монтажу. У зв'язку з цим, компанія DoorHan розробила 9 серій гаражних секційних воріт - Yett 01, Yett 01S, Yett 02, Yett 02-30, Yett 02 - 30S, RSD01, RSD01S, RSD02 і Premium , які відрізняються конструкцією і типами підйому полотна воріт. Підбір підходящої серії залежить від ряду факторів, але основними критеріями підбору є висота одвірка, розміри бічних простінок (відстані від краю отвору до стіни) і глибина гаража.

     
Гаражні ворота серії Yett 01втілення сучасних конструкторських рішень, ці ворота вирізняються мінімальними вимогами до одвірка - від 90мм (при відстані від краю отвору до бічних стін від 145мм). Вони легко монтуються в будівлі з різною геометрією внутрішнього простору завдяки низькому типу підйому.
Установка алюмінієвих профілів, петель, бічних кришок і опор на етапі виробництва значно полегшує процес збору воріт і скорочує час їх монтажу до 20 хвилин.
 
     
Гаражні ворота серії Yett 01S  Для бажаючих обладнати гаражне приміщення унікальними секційними воротами і при цьому заощадити на монтажних роботах, група компаній DoorHan випустила 10 комплектів стандартних воріт серії Yett. Типорозміри полотен воріт серії Yett 01S розроблені з врахуванням найбільш поширених розмірів гаражних приміщень і популярних кольорів сендвіч - панелей.
Секційні ворота серії Yett 01S мають ті ж конструктивні елементи, технічні та експлуатаційні характеристики, що й ворота серії Yett 01. Балансування полотна воріт здійснюється за допомогою пружин розтягування.
 
     
Гаражні ворота серії Yett 02 призначені для установки в отвори невеликих і середніх розмірів, відрізняються мінімальними вимогами до відстані від краю отвору до бічних стін - від 100мм (при одвірку від 135мм). Вони легко монтуються в будівлі з різною геометрією внутрішнього простору завдяки низькому типу підйому.
Установка алюмінієвих профілів, петель, бічних кришок і опор на етапі виробництва значно полегшує процес збору воріт і скорочує час їх монтажу до 20 хвилин.
 
     
Гаражні ворота серії Yett 02-30 - новинка 2013 року, в якій втілились останні розробки компанії DoorHan, а також технічні рішення популярної на сьогоднішній день серії Yett .
Головною відмінністю воріт серії Yett 02-30 є використання сендвіч -панелей товщиною 30мм для виготовлення полотна. А також: вдосконалена система нижніх і бічних ущільнювачів, нижні торцеві ущільнювачі з гумовою пелюсткою і щітковим ущільнювачем, нові тримачі ролика, бічні кришки пофарбовані в колір внутрішньої сторони панелі.
Гаражні секційні ворота Yett 02-30 призначені для встановлення в отвори невеликих і середніх розмірів. Вони легко монтуються в будівлі з різною геометрією внутрішнього простору завдяки низькому типу підйому.
Установка алюмінієвих профілів, петель, бічних кришок і опор на етапі виробництва значно полегшує процес складання воріт і скорочує час їх монтажу до 20 хвилин.
 
     
Гаражні ворота серії Yett 02 - 30S – стандартна серія гаражних секційних воріт, що виготовляються з сендвіч -панелей шириною 30мм. Сьогодні компанія DoorHan випускає 12 комплектів цієї серії, розрахованих на найбільш поширені розміри гаражів. Замовнику пропонується два варіанти дизайнерських рішень з оформлення полотна воріт.
Yett 02 - 30S мають ті ж конструктивні особливості та експлуатаційні характеристики, що й ворота серії Yett 02-30, при цьому добре підходять для самостійного збору.  Споживач отримує торсійний механізм балансування полотна воріт у попередньо зібраному вигляді.
 
     
Гаражні ворота серії RSD01 призначені для перекриття отворів шириною до 3000 мм і висотою до 2700 мм. Вони можуть бути встановлені в гаражних приміщеннях з одвірком від 100 мм і відстанню від краю отвору до бічної стіни - від 120 мм. Ворота серії RSD01 виробляються з низьким типом підйому. Панелі для воріт цієї серії мають різні варіанти колірних і фактурних рішень.
Балансування полотна воріт здійснюється за допомогою спеціального механізму врівноваження. Він складається з пружинного механізму (пружини розтягування - стиснення), розрахованого на 10 тисяч циклів відкривання/закривання, і блочно-тросової системи врівноваження. Використання такого механізму балансування принципово відрізняє ворота серії RSD01 від класичних секційних воріт з торсійним механізмом.
По контуру воріт серії RSD01 встановлюється морозостійкий ПВХ - ущільнювач, що перевершує за своїми властивостями існуючі аналоги (наприклад, ворота з імпортованих комплектуючих не адаптовані до експлуатації в наших кліматичних умовах). Гаражні ворота даної серії легко монтуються протягом 2 годин.
 
     
Гаражні ворота серії RSD01S виготовляються в 10 комплектах стандартних розмірів. Призначені для самостійної установки, завдяки чому ви заощаджуєте не на якості продукції, а на проведенні монтажних робіт. Збірка воріт здійснюється за допомогою звичайних інструментів.
Секційні ворота серії RSD01S мають такі ж конструктивні особливості та експлуатаційні характеристики, що й ворота серії RSD01.
 
     

Гаражні ворота серії RSD02 Ворота серії RSD02 розраховані на установку в отвори невеликих та середніх розмірів (ширина - від 2000мм до 6000мм, висота - від 1800мм до 3100мм). Вони мають 9 типів підйому, залежно від умов монтажу. Широкий вибір типів підйому воріт дозволяє вмонтовувати їх в гаражі з різною геометрією внутрішнього простору, завдяки тому, що система врівноваження полотна воріт закріплюється на одвірку над отвором. Торсійний механізм, що застосовується для балансування полотна воріт серії RSD02, розрахований на 25 000 циклів відкривання/закривання.
Безпека експлуатації воріт забезпечується завдяки використанню захисних пристроїв від обриву пружини, а також пристроїв захисту від обриву троса. Ворота серії RSD02 встановлюються в гаражах з одвірком не менше 150мм і бічними простінками не менше 130мм. Для дизайнерського виконання воріт пропонується великий спектр колірних і фактурних рішень .
 
     
Гаражні ворота Premium – втілення останніх тенденцій в дизайні воріт. Вони виготовляються з панелей з алюмінієвим облицюванням, завдяки чому вирізняються високою міцністю та надійністю. Високоякісні матеріали облицювання створюють неповторний дизайн полотна, що імітує класичні дерев'яні ворота в сучасному виконанні.
Для виробництва облицювальних профілів використовуються інноваційні матеріали, які не піддаються впливу сонячних променів та атмосферних опадів, а також стійкі до механічних пошкоджень.
Ворота Premium мають три колекції: Classic, Country і Нi- Tech. Колекція Classic представлена в різних варіантах облицювання, які відрізняються конфігурацією геометричних візерунків профілів. Колекція Country декорована кованими елементами та стилізована під старовинні розсувні ворота. В колекції Hi -Tech використовуються декоративні накладки (молдінги), які можуть бути розташовані в одному з чотирьох варіантів.
Усі колекції Premium збираються вручну, завдяки чому мають індивідуальний зовнішній вигляд. Це абсолютно унікальний проект, який не має аналогів у світі.